Specialisten

Specialisten

drs. K.A. (Koen) Hebinck

Senior KNA-prospector, senior KNA-fysisch geograaf
functie: fysisch geograaf
telefoon: 0345-533073
email: k.a.hebinck@vu.nl

M.R. (Mark) Groenhuijzen MA

functie: fysisch geograaf
telefoon: 0345-533073
email: m.r.groenhuijzen@vu.nl

drs. J. (Julie) Van Kerckhove

KNA-archeoloog MA, senior KNA-specialist materialen
functie: aardewerkspecialist
e-mail: j.van.kerckhove@vu.nl

drs. A. (Alline) Sinke

KNA-archeoloog MA, KNA-specialist materialen
functie: archeologisch medewerker/aardewerkspecialist
telefoon: 0345-533073
email: a.c.sinke@vu.nl

drs. M. (Mara) Wesdorp

Senior KNA-archeoloog, senior KNA-specialist materialen
functie: aardewerkspecialist
telefoon: 020 - 5982066
email: m.wesdorp@vu.nl

M.H. (Mikko) Kriek

functie: archeologisch illustrator / vormgever
telefoon: 020 - 5986396
e-mail: m.h.kriek@vu.nl




Projectmedewerkers | Specialisten | Management en ondersteuning

Copyright 2017 © VUhbs | Disclaimer | Sitemap | Site by Websculptures
Volg ons via Facebook | Volg ons via Twitter | Volg ons via Linkedin | Volg ons via Youtube |

VUhbs

De Boelelaan 1105 T. +31(0)20 5986516
1081 HV Amsterdam E. info@vuhbs.nl