Projectmedewerkers

Projectmedewerkers

drs. M. (Martijn) Bink

functie: teamleider
specialismen: Romeinse archeologie en landschap van Zuid-Nederland, Romeins aardewerk
telefoon: 020 - 5981829 / 06 - 12910335
e-mail: m.bink@vu.nl

dr. H.A. (Henk) Hiddink

functie: senior archeoloog
specialismen: Archeologie en landschap van Zuid-Nederland, aardewerk en metaalvondsten uit de Late IJzertijd en de Romeinse tijd
telefoon: 06 - 51000886
e-mail: h.a.hiddink@vu.nl

drs. J. (Jan) van Renswoude

functie: teamleider
specialismen: Middeleeuwse archeologie, metaalvondsten
telefoon: 0345-533073 / 06 - 13923386
e-mail: j.van.renswoude@vu.n
 

drs. M.D.R. (Miel) Schurmans

functie: senior veldarcheoloog
telefoon: 0345 - 533073
e-mail: m.d.r.schurmans@vu.nl

drs. J. (Johan) van Kampen

functie: senior archeoloog
specialismen: projectleider, glas
telefoon: 0345 - 533073 / 06-13596380
e-mail: j.c.g.van.kampen@vu.nl

V. B. (Valentijn) van den Brink

functie: medior archeologisch medewerker
telefoon: 0345 - 533073
e-mail: v.b.vanden.brink@vu.nl

E.D.M.I. (Edda) Wijnans

functie: Hoofd vondstverwerking / medewerker restauratie
telefoon: 0345-533073
e-mail: e.d.m.i.wijnans@vu.nl


Dr. D. (Diederick) Habermehl

functie: archeologisch medewerker
telefoon: 0345-533073
email: d.s.habermehl@vu.nl

M. (Martijn) van Haasteren MA

functie: archeologisch medewerker
telefoon: 0345-533073
email: m.van.haasteren@vu.nl

drs. K.A. (Koen) Hebinck

functie: archeologisch medewerker
telefoon: 0345-533073
email: k.a.hebinck@vu.nl

drs. A. (Alline) Sinke

functie: archeologisch medewerker/aardewerkspecialist
telefoon: 0345-533073
email: a.c.sinke@vu.nl

A. (Anne) Huijsmans

functie: archeologisch medewerker
telefoon: 0345-533073
email: a.huijsmans@vu.nl



Projectmedewerkers | Specialisten | Management en ondersteuning

Copyright 2017 © VUhbs | Disclaimer | Sitemap | Site by Websculptures
Volg ons via Facebook | Volg ons via Twitter | Volg ons via Linkedin | Volg ons via Youtube |

VUhbs

De Boelelaan 1105 T. +31(0)20 5986516
1081 HV Amsterdam E. info@vuhbs.nl