Projectmedewerkers

Projectmedewerkers

drs. M. (Martijn) Bink

Senior KNA-archeoloog, senior KNA-specialist materialen, erkend archeoloog in Vlaanderen
functie: teamleider
specialismen: Romeinse archeologie en landschap van Zuid-Nederland, Romeins aardewerk
telefoon: 020 - 5981829 / 06 – 12910335 / +32470039016
e-mail: m.bink@vu.nl

dr. H.A. (Henk) Hiddink

Senior KNA-archeoloog, senior KNA-specialist materialen
functie: senior archeoloog
specialismen: Archeologie en landschap van Zuid-Nederland, aardewerk en metaalvondsten uit de Late IJzertijd en de Romeinse tijd
telefoon: 06 - 51000886
e-mail: h.a.hiddink@vu.nl

drs. J. (Jan) van Renswoude

Senior KNA-archeoloog, senior KNA-specialist materialen, erkend archeoloog in Vlaanderen
functie: teamleider
specialismen: Middeleeuwse archeologie, metaalvondsten
telefoon: 0345-533073 / 06 - 13923386
e-mail: j.van.renswoude@vu.nl
 

drs. M.D.R. (Miel) Schurmans

Senior KNA-archeoloog, erkend archeoloog in Vlaanderen
functie: senior archeoloog
telefoon: 0345 - 533073
e-mail: m.d.r.schurmans@vu.nl

drs. J. (Johan) van Kampen

Senior KNA-archeoloog, senior KNA-specialist materialen, erkend archeoloog in Vlaanderen
functie: senior archeoloog
specialismen: projectleider, glas
telefoon: 0345 - 533073 / 06-13596380
e-mail: j.c.g.van.kampen@vu.nl

V. B. (Valentijn) van den Brink

functie: medior archeologisch medewerker
telefoon: 0345 - 533073
e-mail: v.b.vanden.brink@vu.nl

E.D.M.I. (Edda) Wijnans

KNA-specialist conserveren
functie: hoofd vondstverwerking, restaurator
telefoon: 0345-533073
e-mail: e.d.m.i.wijnans@vu.nl

Dr. D. (Diederick) Habermehl

KNA-archeoloog MA
functie: medior archeoloog
telefoon: 0345-533073
email:d.s.habermehl@vu.nl

M. (Martijn) van Haasteren MA

KNA-archeoloog MA, KNA-specialist materialen
functie: medior archeoloog, archeozoöloog
telefoon: 0345-533073
email: m.van.haasteren@vu.nl

A. (Anne) Huijsmans

functie: junior archeoloog
telefoon: 0345-533073
email: a.huijsmans@vu.nl

S. (Sander) Jansen MA

functie: junior archeoloog
telefoon: 0345-533073
email: s.jansen@vuhbs.nl

E. (Eline) Schouten MA

Functie: archeologisch medewerker
telefoon: 0345-533073
email: e.schouten@vuhbs.nl

C.I. (Catelijne) Nater MA

Functie: archeologisch medewerker
telefoon: 0345-533073
email: c.nater@vuhbs.nl

T. (Tessa) Beukelaar-van Gulik

Functie: junior archeoloog
telefoon: 0345-533073
email : t.beukelaar@vuhbs.nl

L. (Liza) Schoenmakers

Functie: archeologisch medewerker
telefoon: 0345-533073
email: l.schoenmakers@vuhbs.nl

Projectmedewerkers | Specialisten | Management en ondersteuning

Copyright 2017 © VUhbs | Disclaimer | Sitemap | Site by Websculptures
Volg ons via Facebook | Volg ons via Twitter | Volg ons via Linkedin | Volg ons via Youtube |

VUhbs

De Boelelaan 1105 T. +31(0)20 5986516
1081 HV Amsterdam E. info@vuhbs.nl